Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 12.02.2015 Gazete

TFF bizi doğruyor!

Başkan Yardımcısı Ali Uzunay, TFF'nin kendilerine gözdağı vermeye çalıştığını vurgulayarak, "TFF bizim başkanımızın yaptığı açıklamaların karşılığı olarak Trabzonspor'u doğrama kararı almıştır" dedi

TFF bizi doğruyor!
Trabzonspor ile TFF arasında uzun süredir tırmanan gerilim hat safhaya ulaştı. Fenerbahçe maçının ardından başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Başkan Yardımcıları Yakup Aslan ve Ali Uzunay'a verilen ağır cezaların yanı sıra Sivasspor maçını yöneten hakem Mete Kalkavan'ın verdiği kararlar Bordo-mavili camiayı isyan ettirdi. Bordo- mavili kulübün Başkan Yardımcısı Ali Uzunay, Fenerbahçe maçında alınmayan intikamın, Sivasspor maçıyla alındığını ifade ederek, "Maçın hakemi, İshak yaka paça indirilirken faul vermedi, Aytaç'a yapılan hareket direkt kırmızı kartlık bir fauldü verilmedi. Salih'in tartışılır pozisyonunda ise direkt kırmızı kartı çıkardı. Demek ki TFF bizim başkanımızın yaptığı açıklamaların karşılığı olarak 'u doğrama kararı almıştır" dedi.

BİZ BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ!
TFF'nin kendilerine bir gözdağı vermeye çalıştığının da altını çizen Uzunay, şöyle konuştu: "Daha önce hakem odasını basarım tehdidinde bulunan adama kaç gün ceza verdiler; sadece 45 gün. Türkiye futbol tarihinde şikecilere bu kadar ceza verilmedi. Hakemlere küfür ve tehdit edenler hiç ceza almazken, adil bir yönetim isteyen başkana bu kadar ceza veriyorsunuz. Bunun arkasında siz bu kadar şikenin üzerine giderseniz, TFF ile bu kadar uğraşırsanız biz de sizi bu şekilde cezalandırırız diye gözdağı veriyorlar. Ne yaparsa yapsınlar bu işin peşini bırakmayacağız."

DURUŞMALI MAHKEME iSTiYOR!
Trabzonspor kulübü, PFDK'nın verdiği ağır cezalara itiraz edecek. Bu konuda önümüzdeki günlerde toplanacak olan yönetim kurulu alacağı kararları açıklayacak. Başkan Yardımcısı Ali Uzunay, gerekli tüm itirazları yapacaklarını vurgulayarak, "Başkanımız bu itirazı duruşmalı yapmak istiyor. Bizzat kendisi savunma yapmak istiyor" dedi.

TEMSiLCiDEN iTiRAF: KÖTÜ YÖNETTi
Trabzonspor Genel Sekreteri Serhat Altıncı, "Bu hakem hakkımızı yedi" dedi. Temsilcinin yanıtı: "Haklısınız, kötüydü" oldu...
Sivasspor maçı hakemi Mete Kalkavan'ın kötü bir yönetim sergilediğini karşılaşmanın temsilcisi de kabul etti.

HAKLISINIZ
Karşılaşma sonrası soyunma odası koridorunda hakeme yönelik eleştiriler devam ederken Trabzonspor Genel Menajeri Serhat Altıncı, "Bu hakem hakkımızı yedi. Kaderimizle oynadı. Başkana bir sürü para cezası verdiniz, bu hakeme kim ceza verecek" dedi. Temsilsilcinin yanıtı, "Haklısınız. Kötü yönetti" oldu.

Yunus Emre SEL

kalan karakter 1000

şahikanemici şahikanemici

fb dir bu ülkedeki hak yiyici sinsi kan emici ise gs...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 13.02.2015 20:41
şahika şahika

Trabzon kendi kendini doğruyor Türk futbolunun bugün içine düştüğü durumun tek sorumlusu Trabzon spor ve başkanlarıdır o kadar delikanlıydın kupadan elenirken niye çekmedin takımı ALLAH aşkına bunlara her sene birer kupa yapıp versinler de kapatsınlar çenelerini bizlerde kavga yerine azıcık maç seyredelim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır4
cevapla 12.02.2015 11:53
misafir misafir

hakem maçı kötü yönetmiş.ne güzel.sen hakemi telefonla arayacaksın.takımı maçtan çekerim diyeceksin.ya kardeşim bu açıklamalardan sonra hangi hakem olursa olsun trabzon maçına çıkan hakem maça sitres içerisinde çıkıp maç yönetecek.ha birde taraftar var.sen şimdi hakemden ne beklersin ki.takımı sahadan çekermiş.çek kardeşim çek.hatta ligtende çek.eğer çekmiyor ligte kalmasını istiyorsan kendin artık istifa ette bu sitres bitsin.futbol takımı başkanımı yoksa muhalefet partisi başkanımı belli değil.takımı çekerim ha.geldiği ilk günden beri aynı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır6
cevapla 12.02.2015 08:14
mehmet ali mehmet ali

muhalefetin adamı degil rte nin adamı ona güveniyordu kar yagdı

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 12.02.2015 12:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.