Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.07.2014 Gazete
ABONE OL

Tarık için Es-Es'le son görüşme

Galatasaray askıya aldığı transferi için bir kez daha Eskişehir'e teklif yapmaya karar verdi... Eğer olumsuz haber gelirse Bursalı Şener, Aslan olacak

Tarık için Es-Es'le son görüşme
Galatasaray'ın transfer etmek istediği ama Eskişehir'in 5 milyon Euro ısrarı nedeniyle askıya aldığı Tarık Çamdal transferi pazartesi günü yeniden görüşülecek. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal "Tarık için anlaşamadık. Artık yeni bir sağ bek bakıyoruz. Bu defteri kapattık" derken, Eskişehir cephesi "Yeni bir teklife açığız" diye Galatasaray'a haber gönderdi.

B PLANI HAZIR
Galatasaray bu transferi olumlu ya da olumsuz şekilde kesin olarak çözüme kavuşturacak. Eğer anlaşma sağlanamazsa Bursalı Şener 5 milyon TL'ye "Aslan" olacak

KADERİ BU HAFTA NETLİK KAZANACAK
Galatasaray'ın uzun bir süredir peşinden koştuğu 'ın durumu bu hafta belli olacak. Sarı-Kırmızılı yönetimin Eskişehirspor'la yapacağı görüşme sonrası yıldız oyuncunun durumu netleşecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.