Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.07.2014 Gazete
ABONE OL

10'un forması 3 büyükleri geride bıraktı

Real Madridli Rodriguez'in forması yok satıyor... F.Bahçe, Beşiktaş ve G.Saray'ı sollamak üzere...

10'un forması 3 büyükleri geride bıraktı
Dünya James Rodriguez'i konuşuyor... Kolombiyalı yıldızın forma satışından Real Madrid kulübü şimdiden 30 milyon Euro'yu kasasına koydu. Real Madrid 2 günde 350 bin James Rodriguez forması sattı. Rodriguez iki günde Fenerbahçe ve Galatasaray'ın geçen sezon toplamda sattığı 400 bin forma satışına şimdiden ulaşmak üzere. Beşiktaş'ın ise son 3 sezonda ulaştığı toplam rakam 406 bin. Rodriguez böylece herkesi sollamayı başardı.

Rodrıguez
'in formasının fiyatı 101 Euro olmasına rağmen herkes bu formadan almak için amansız bir yarışa girdi. Real Madridli Cristiano Ronaldo'nun forması 1 milyon satmıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.