Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.07.2014 Gazete
ABONE OL

Başkent'te yüksek gerilim

Trabzonspor Başkanı 'nun 3 Temmuz süreci üzerinden yaptığı sert eleştirilere, TFF Başkanı Demirören, "Yarın Trabzonumuz'a da bir şey olsa aynı tepkileri gösteririz" yanıtını verdi...

Başkent'te yüksek gerilim
Türkiye Futbol Federasyonu Olağan Genel Kurul toplantısı Ankara Marriott Otel'de düzenlendi... Genel Kurul'a yaşanan sert tartışmalar damgasını vurdu. Sakin başlayan toplantıda Trabzonspor Başkanı 'nun kürsüye çıkmasıyla tansiyon yükselmeye başladı. 3 Temmuz sürecine sert göndermeler yapan Hacıosmanoğlu, "Türk futbolunu ahlak ve adalete, gelecek nesillere temiz bırakmak istiyorsak bu düzenin değişmeye iftiyacı var diye geçen sene de söylemiştim. Ama geçen süre içerisinde hiçbir şey değişmedi. Burada sessiz duruyoruz. Ancak maçlar başladığında biz de bağırmaya başlayacağız. Çünkü adaletsizlikler devam edecek" diye konuştu

YILDIRIM DEMİRÖREN: BİZ BİR AİLEYİZ
BU sert açıklamanın ardından söz alan TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Hacıosmanoğlu'na yanıt verdi. Demirören, "Yarın Trabzonsporumuz'a bir şey olsa yönetici arkadaşım yine çıkacak, 'Trabzonsporumuz ceza almadı diye seviniyoruz' diyecek. Çünkü biz bir aileyiz. Birimizin canı acırsa hepimizin canı acır" diye konuştu. Tam tansiyon düşmüşken, toplantı sonrası bir tartışma daha çıktı.

ÇOCUKLARININ ÜZERİNE YEMİN ETTİLER!
SİVAS Başkanı ile karşılaşan Hacıosmanoğlu gerilim yaşadı. Hacıosmanoğlu, "Beni bu işten ayır, Trabzonsporlular futbolcularıma alttan çalıştı dedin. Sen dedin bunu bana. Ben iki çocuğumun üstüne yemin ediyorum" ifadesini kullandı. Odyakmaz ise "Ben de 4 çocuğumun üstüne yemin ediyorum" yanıtını verdi. Hacıosmanoğlu ise "O zaman ben seni niye savunayım ki" diye konuştu.

kalan karakter 1000

FeneRLi FeneRLi

Bence Mecnun beyin itirafları trabzonun ne kadar temiz olduğunu açıklıyor doğru ise

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır1
cevapla 22.07.2014 14:01
FB FB

Temiz futbol istiyorsan ilk once senin gitmen lazim o zaman Baciosmanoglu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır9
cevapla 22.07.2014 10:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.