Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 20.07.2014 Gazete
ABONE OL

Orman, Töre'ye kazan kaldırdı!

Başkan Fikret Orman'ın Rubin Kazan'la anlaşması yetmedi. 'nin kendisine teklif edilen 1.2 milyon Euro yerine 2 milyon Euro istemesi Orman'ın tepesini attırdı.

Orman, Töre'ye kazan kaldırdı!
Beşiktaş'ta Gökhan Töre'nin tavrı Başkan Fikret Orman'ı çileden çıkardı. Lig biter bitmez Gökhan Töre'nin bonservisini almak için girişimlerine hız veren Siyah- Beyazlı yönetim en az 10 kez yaptığı girişimlerden bir netice alamamıştı. Ancak Gökhan Töre defterini kapatmayan Başkan Fikret Orman önceki gün araya hatırı sayılır kişileri de koyarak Rusya'ya gitti. Burada 3 saati aşkın Rubin Kazanlı yöneticilerle görüşen Orman sonunda Rus kulübünün yöneticileriyle 4 milyon 250 bin Euro bonservis bedeliyle Gökhan Töre için anlaştı. Hatta Rus kulübü Beşiktaş'a,"İsterseniz bonservisin yüzde 50'si bizde kalsın o zaman 2.5 milyon Euro verin" teklifini de yaptı. Ancak Başkan Orman'ın ikinci teklife sıcak bakmadığı ortaya çıktı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Gökhan Töre'nin transferini sonuçlandırdığı için büyük bir sevinç yaşarken bir anda hiç ummadığı bir başka olumsuz faktörle karşılaştı. Geçen sezon Beşiktaş'tan yıllık 350 bin Euro alan Gökhan yönetimin teklif ettiği 1 milyon 200 bin Euro'yu kabul etmeyerek Siyah- Beyazlı yönetimden 2 milyon Euro istedi. Başkan Fikret Orman'ın Gökhan'ın bu isteğinden dolayı adeta deliye döndüğü ve büyük tepki gösterdiği öğrenildi. "Bu değil miydi bonservisimi alın Beşiktaş'ta oynamak istiyorum diyen" Orman'ın bu transferden vazgeçebileceği de konuşuluyor.

MENAJERİ AHMET BULUT'LA GÖRÜŞÜLECEK

Başkan Fikret Orman'ın bu tepkisi üzerine devreye giren 2. Başkan Ahmet Nur Çebi Gökhan Töre'yi arayarak, "Sana en son 1.4 milyon Euro veriyoruz. Fedakarlık sırası sende. Yoksa bu transfer olmaz" dedi. Yıldız futbolcu bu görüşme sonrası 2 milyon Euro'dan aşağı inmeyeceğini söyleyince Çebi yarın Gökhan'ın menajeri Ahmet Bulut ile yüz yüze görüşme kararı aldı.

kalan karakter 1000

asi28 asi28

çıksın desin ben 2 milyon istemedim basının uydurması desin adamsa bjk bonservisimi alsın olcay ve oğuzhanın aldığı parayı isterim 1.2 milyon € dedin şimdi bu cıvıklık ne töre rubinde 350 bin € ya oynuyordun bu sene ne oynadında o parayı istiyorsun bir hak et o parayı sonra iste gökhan kulağına küpe olsun bjk den giden topçuların halini gördük

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.07.2014 15:31
knnbjk knnbjk

2 milyon euro istiyorsa rubinde devam etsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.07.2014 16:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.