Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 17.07.2014 Gazete
ABONE OL

Orman'dan yaman celişki

1 ay önce Demba Ba için, "Kronik sakatlığı var" diyen bu kez, "Çok önemli bir transfer yaptık" diye konuştu.

Orman'dan yaman celişki
Beşiktaş Başkanı 'dan keskin dönüş... 1 ay önce katıldığı bir programda Demba Ba için, "Kronik sakatlığı var.Bunun daha öncesinde de sakatlık problemleri vardı. 29 yaşında bir oyuncu ve alıp satabileceğimiz bir isim değil" demişti. Bu sözlere rağmen Demba Ba'nın transferine onay veren Orman dün yaptığı açıklamada, "Çok önemli bir transfer yaptık. Beşiktaş'a faydalı olacağına inandığımız bir ismi aldık. Üstelik bütçemize uygun olarak yaptık" diye konuştu.

FORMA NUMARASI 9
Demba Ba'nın Vodafone Arena Stadı'nı ziyaretinde hazır bulunan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Senegalli futbolcuya Demba Ba'ya 9 numaralı formayı verdi.

kalan karakter 1000

fiyat kırmak fiyat kırmak

kronik demesi fiyat pazarlığı..kamuoyunu hazırlıyor ki fiyat yükselmesin..fiyatı düşürmeseler alamayız, alamassak bu sefer başarısız derler diye düşünmüştür

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.07.2014 08:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.