Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.07.2014 Gazete
ABONE OL

Kadromuz yeterli

F.Bahçe'nin yıldızı attığı 2 yıllık imzayla yuvada kaldı. İmza törenine 'la birlikte katılan , "Kadromuz yeterli"dedi.

Kadromuz yeterli
'nin yıldız oyuncusu attığı 2 yıllık imzayla yuvada kaldı. İmza törenine Başkan 'ın yanı sıra Teknik Direktör ve yönetici Mahmut Uslu da katıldı. Aziz Yıldırım, Caner'e teşekkür ederek "Hayırlı olsun" dedi.

DIEGO KATKI VERİR
Teknik Direktör Ersun Yanal ise A'dan Z'ye açıklamalar yaptı. Caner'in gitmeyeceğini bildiğini söyleyen Yanal, "Umarım performansını bu sezon da sürdürür" dedi. Yanal kadrolarının yeterli olduğunu vurgulayarak, "Ağustos'a kadar transfer yapabiliriz ama bence kadromuz yeterli" diye konuştu. Diego'dan bahseden Yanal, "Diego'nun bize katkısının büyük olacağını düşünüyorum. Bizim planladığımız bir oyuncuydu. Umarım sakatlanmadan katkı vermeye devam eder" dedi.

BAŞKAN YALNIZ BIRAKMADI
F.Bahçe Başkanı Yıldırım Caner Erkin'in imza töreninde yanında bulundu. Törende Mahmut Uslu da vardı.

kalan karakter 1000

zor adam zor adam

Bu kadrodan Baroni, Colman, Stock, Selçuk, Sow, Webo, Topuz, Kadlec derhal gönderilmeli. Bu yapışa seneye 4. yıldız hayal. Demek oluyor ki mahkemeden aklanma çıkmayacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.07.2014 00:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.