Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 10.07.2014 Gazete
ABONE OL

kötü niyetli menajeri uyanık!

, "Kadroda kendisine yer bulamayan İzet gitmek için kötü niyetli davranarak böyle bir yola başvurmuştur" dedi

Hajrovic kötü niyetli!
Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Karlı, kulübü FIFA'ya şikayet eden Izet için konuştu. Karlı, Hajrovic'in kötü niyetli olduğunu belirterek, "Hajrovic'in menajeri, Galatasaray'a şantaj yapmaya çalışmış ve kulübümüzden gayri hukuki ve etik dışı yollarla para koparmaya çalışmıştır. Türkiye'deki yabancı sınırlaması nedeniyle daha fazla yer bulamayacağından şikayetçi olduğunu açıkça dile getiren, Türkiye'den gitmek için bir vesile arayan bu zat, kötü niyetle Galatasaray'ı böyle bir durumun içine çekmiştir. Biz de bu durumla ilgili savunmamızı hazırlıyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

misafir misafir

Galatasaray hayırsızoviçle nasıl anlaşma yapmışki adam alman kulübüne transfer oluyor bence Galatasaray yönetimi için skandal adam elini kolunu sallayarak çekti gitti.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.07.2014 21:01
Mehmet Mehmet

kulüp yöneticileri kendi paralarını böyle değersiz futbolcu alarak heba ederlermiydi acaba?

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 10.07.2014 14:33
Mehmet Mehmet

Büyük kulüpleri çok zengin insanlar yönetiyorlar malum ama kendi paralarını böyle çöpe atarlarmı hiç araştırmadan aldıkları futbolcunun karakteri nasıldır verilen paraya değer mi diye?

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 10.07.2014 14:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.