Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 09.07.2014 Gazete
ABONE OL

Çizme'yi fethetti

Çizme'yi fethetti
F.Bahçe'nin genç yıldızı Salih Uçan'ın satın alma opsiyonuyla 2 yıllığına Roma'ya kiralanması İtalya'da büyük yankı uyandırdı. La Gazzetta Dello Sport'da yer alan haberde Romalı yöneticilerin Salih Uçan'a, "Sen bizim Fellainimiz olacaksın" dediği bildirildi. L'Ecı di Bergamo gazetesi ise genç oyuncuya Atalanta'nın talip olduğunu yazdı.

İTALYANCA KONUŞTU
İmza töreni sonrasında Romalı yöneticilerle Salih Uçan Ponte Milvia'da yemekte bir araya geldi. Özel İtalyanca dersler alan Salih Uçan'ın bu yemekte az da olsa İtalyanca konuşması dikkat çekti. Salih Uçan'ın Roma'ya 7 milyon 750 bin Euro'ya kiralandığı bildirildi. Roma Salih'i isterse 11 milyon Euro ödeyecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.