Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 07.07.2014 Gazete
ABONE OL

Halilhodzic'in istediği 2 Cezayirli

Trabzonspor yönetiminin Halilhodzic'in Cezayir milli takımından transfer edilmesini istediği Abdelmoumene Djabou ve Madjid Bougherra'ya teklif yapacağı öğrenildi

Halilhodzic'in istediği 2 Cezayirli
Cezayir Milli Takımı'nın başında Dünya Kpası'nda dikkat çeken Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Vahid Halilhodzic, transfer için listesini Bordo-Mavili yöneütime verdi.

HAREKETE GEÇTİ
Cezayir milli takımının Dünya Kupası'ndan elendikten sonra kısa bir tatile çıkan Vahid Halilhodzic'in Bordo-Mavili yönetime taleplerini ilettiği belirtildi. Trabzonspor yönetiminin Halilhodzic'in Cezayir milli takımından transfer edilmesini istediği Abdelmoumene Djabou ve Madjid Bougherra'ya teklif yapacağı öğrenildi. Yönetim, bu 2 futbolcuyu Trabzon'a getirmek için harekete geçti bile.

GENÇLER O'NA BAĞLI
Boşnak çalıştırıcının 15 Temmuz'da Trabzon'da yapacağı toplantının ardından alt yapıdan imza attırılan Oğuzhan ve Mertcan'ın kampa getirilip getirilmeyeceğine karar vereceği belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.