Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 05.07.2014 Gazete
ABONE OL

Adliye'de taraftar kavgası

ve taraftar grupları Adliye'de birbirine girdi. Polis kavgaya biber gazıyla müdahale etti...

Adliye'de taraftar kavgası
(GFB) ile adlı iki grup ve aralarında GFB lideri Sefa Kalya'nın da bulunduğu 46 sanığın "Çıkar amaçlı suç örgütü kurma, kasten adam öldürme, basit yaralama, kullanmak için uyuşturucu ve uyurucu madde satın almak" suçlarından yargılandığı dava sırasında 2 grup adliye koridorunda birbirine girdi. Havalandırma boşluklarından aldıkları taşlar ve eline geçirdikleri her şeyle birbirine vuran grup adliye koridorunu adeta savaş alanına çevirdi. Adliye koridorunda bekleyen çevik kuvvet ekipleri, kalabalık grubu ayırmak ve yatıştırmak için biber gazı sıktı. Güçlülükle yatıştırılan grup adliye dışına çıkartıldı. Yaralı taraftarlar, kendi araçlarıyla ve arkadaşlarının yardımlarıyla hastanelere götürüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.