Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 04.07.2014 Gazete
ABONE OL

Kanser olan karısı için sözleşmeyi yırttı

2004'te Roma'ya imza attıktan kısa süre sonra çocukluk aşkı olan eşi Manuela'nın kanser olduğunu öğrenen , "Onun yanında olmalıyım" deyip hiç düşünmeden sözleşmesini feshetmişti

Kanser olan karısı için sözleşmeyi yırttı
Cesare 'nin kariyerinde hiç kuşkusuz 2004 yılının çok farklı bir yeri var... 1990'da teknik adamlığa başlayan Prandelli, 14 yıllık emeğinin ardından 2004'te hedefine ulaştı ve İtalyan futbolunun devlerinden biri olan Roma ile sözleşme imzaladı.

HİÇ DÜŞÜNMEDEN YIRTIP ATTI
Fakat Prandelli, Roma'ya imza attıktan sonra hayatını değiştiren bir haber aldı. Başarılı teknik adamın çocukluk aşkı olan eşi Manuela göğüs kanserine yakalanmıştı. Prandelli hiç düşünmeden kararını verdi ve "Eşimin yanında olmalıyım" diyerek Roma ile imzaladığı sözleşmeyi yırtıp attı. Ve 1 yıl kemoterapi tedavisi gören Manuela'nın yanından hiç ayrılmadı. 2005'te Fiorentina'nın başına geçen Prandelli 2 yıl sonra eşi Manuela'yı kaybetti.

Şimdi sevgilisi ile nikah hazırlığında

EŞİNİ kaybetmenin acısını kalbine gömen Prandelli şimdilerde İtalya'nın en güzel kadınlarından biri olarak gösterilen Novella Benini ile evlilik hazırlığında... İtalyan hocanın, eşi Manuela'dan Nicola ve Carolina isminde iki çocuğu var

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.