Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.05.2013 Gazete
ABONE OL

Sarıgül&Doğan resti

Galatasaray'da bugün listelerin saat 18.00'e kadar teslim edilmesi gerekiyor. Liste hazırlayan Aysal'ın ve restleriyle karşılaştığı bildirildi

Listeler için bugün son gün
Seçime doğru giden Galatasaray'da bugün başkan adaylarının listesini resmen açıklaması için son gün. Yönetiminin genç isimlerinden , listesini hazırlayan 'ın, "Seni yedek yazacağım" demesi üzerine büyük şok yaşadı. Sarıgül'ün Aysal'a "O zaman teşekkür ederim başkanım, beni yönetim almayın" diyerek rest çektiği öğrenildi. Aysal'a bir rest de yönetici 'dan geldi. Aysal, Mehmet Helvacı'yı yönetime almak istemesi üzerine Sedat Doğan'ın tepkisiyle karşılaştı. Doğan'ın, "Galatatasaray'ın örf ve adetleriyle büyüyen biri olan Helvacı'nın yönetimde yer almasını kabullenemem. Çünkü mali kongrede konuşmasını bitirdikten yerine dönerken, Mehmet Helvacı, G.Saray Başkanı'nın önünde ayağa kalkmadı. Helvacı varsa ben yokum" diyerek Helvacı'ya karşı çıktığı belirtildi.

CANSUN DA iSTEMEDi: 'YOĞUNUM'
Yönetim Kurulu listesi hazırlayan Ünal Aysal'ı bir ismin daha reddettiği ortaya çıktı.. Yönetime girmek için teklif alan ve önce "Evet" diyen eski başkan Mehmet Cansun'un "İşlerim çok yoğun" gerekçesiyle affını istediği öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.