Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.05.2013 Gazete
ABONE OL

Tazminat resti

Aybaba yönetimden tazminatını istedi. Ancak yönetim, "Sadece maaş ödeyeceğiz" dedi.

Tazminat resti
'la yollarını ayıran dün kulüp binasına gelerek yöneticilerle görüştü. Tecrübeli hocanın Siyah- Beyazlı yöneticilere, "Madem beni istemiyorsunuz o zaman sözleşmenin gereğini yapın. Avukatım bundan sonra konuyla ilgilenecek" diyerek tazminat resti çekti. Aybaba yöneticilerle görüştükten sonra Ankara'ya gitti. Burada F.Bahçe ile Trabzon arasında oynanacak kupa finalini izleyecek olan Aybaba yarın da Osmaniye'ye giderek bir açılışa katılacak.

HOCAMIZ YABANCI OLACAK
Bu arada Samet Aybaba ile görüştükten sonra bir açıklama yapan Beşiktaş Futbol Komitesi üyesi Ahmet Kavalcı, "Samet Aybaba önümüzdeki sezon farklı bir takım çalıştıramaz ise sezon sonuna kadar bizden maaşını alacak" diye konuştu. Kavalcı ayrıca başkan Orman'ın yabancı bir teknik direktör ile anlaşmak istediğini vurgulayarak, "Ancak Heynckes ile ilgili bir girişimimiz yok" diye konuştu.

FUTBOL DİREKTÖRÜ BUGÜN AÇIKLANIYOR

Beşiktaş'ta yeni futbol direktörü bugün Başkan Fikret Orman'ın katılımıyla basın toplantısında açıklanacak. Siyah- Beyazlı kulüpte bir süredir gündemde olan futbol direktörlüğü konusunda birçok kişinin ismi geçerken adaylar arasında Zafer Önder Özen'in ağır bastığı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.