Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.05.2013 Gazete
ABONE OL

Aysal'dan yaz temizliği

Başkan erken seçim kararı aldı. Sorunlar yaşadığı bazı yöneticilerle yola devam etmeyip kadrosunu güçlendirme kararı alan Aysal'ın , Celal Gürcan ve Adnan Öztürk'ün yerine Haldun Üstünel ve Saffet Ulusoy'u düşündüğü ifade edildi

Aysal'dan yaz temizliği
'da başkan , yönetim kadrosunda revizyona gidiyor. Sarı- Kırmızılı kulübün başkanı Aysal, olağanüstü seçim kararı alarak Yönetim Kurulu'nu degiştirme yoluna gidiyor. Galatasaray yönetimi dün saat 14.00'de Kalamış'ta tam kadro bir araya geldi. Toplantının ana gündem maddesi Aysal'ın sorunlar yaşadığı bazı yöneticilerle yola devam etmeyip genel kurula gitmek istemesiydi. Toplantının ardından ise beklenen karar çıktı ve yönetim kurulunun verdiği yetkiyle Ünal Aysal olağanüstü kongreye gitme hakkına sahip oldu. Normal şartlarda 2014'ün Mayıs ayında seçime gidecek olan Galatasaray'da seçimin 22 Haziran'da yapılması bekleniyor. Başkan Ünal Aysal'ın Adnan Öztürk, , Refik Arkan, Celal Gürcan ve Ali Gürsoy'un yerine Haldun Üstünel, Saffet Ulusoy ve Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'ı alacağı öğrenildi. Aysal'ın Üstünel'i Futbol Şubesi'nin başına geçirmek istediği bildirildi. Yeni yönetimde kesin olmamakla beraber Mehmet Cibara ve Aka Gündüz Özdemir'in de girebileceği konuşuluyor.

BAŞKAN AYSAL, RESMİ SİTEDEN DE DUYURDU!
Galatasaray'da seçimlerin 22 Haziran'da yapılacağı öngürülüyor. Galatasaray'ın aldığı bu kararı resmi siteden de bu ifadelerle duyurdu: "Zorlu, yorucu ama son derece başarılı iki yılımızın sonunda toplantımızda bazı Yönetim Kurulu üyesi dostlarımız dinlenme haklarını talep etmiş bulunuyorlar. Bu nedenle bir Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'a gitmek ve yönetimi yenilemek kararı alınmıştır."

ALBAYRAK VE DÜRÜST GİDERSE TERİM YALNIZ KALIR!
Galatasaray İkinci Başkanı 'ün de şok bir kararla yeni yönetimde yer almayacağı da iddia edilirken Abdürrahim Albayrak'ın da sağlık sorunları nedeniyle görevine devam etmeyeceği ifade ediliyor. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e yakınlığıyla bilinen bu iki isim eğer yeni yönetimde yer almazsa Fatih Terim'in yalnız kalacağı ve sözleşmesinin yenilenmeyeceği kulislerde konuşuluyor...

ALBAYRAK'IN YERİNE ÜSTÜNEL
Abdürrahim Albayrak'ın gidecek olması taraftarlar arasında üzüntüyle karşılanırken Haldun Üstünel'in gelme ihtimal sevinçle karşılandı.

kalan karakter 1000

TEMİZLİK SENDEN BAŞLAMALI TEMİZLİK SENDEN BAŞLAMALI

SN. AYSAL TEMİZLİĞİ ÖNCE KENDİNDEN BAŞLAT VE HEMEN İSTİFA ET.. BECEREKSİZLİK YÜZÜNDEN ALPERİ EZELİ RAKİBİMİZE KAPTIRDIK.DİK DUR VE İSTİFA ET

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 22.05.2013 12:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.