Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 17.05.2013 Gazete

Böyle sevgi düşman başına!

G.Saray'ın dünkü idmanında sahaya giren bir taraftar dengesini kaybedince Drogba ile çarpıştı... Fildişili yıldızın kısa süreli sakatlığı büyük endişe yarattı

Böyle sevgi düşman başına!
Şampiyon dün sezonun taraftara açık son idmanını yaptı... 3 bine yakın taraftarın adeta Arena'ya çevirdiği Florya'da büyük bir coşkuyla başlayan idmanda büyük bir talihsizlik yaşandı. Kimsenin beklemediği bir anda sahaya giren bir taraftar Drogba'ya doğru koşmaya başladı. Fakat dengesini kaybeden taraftar, Fildişili yıldızla çarpıştı. Kısa süreli bir sakatlık geçiren Drogba doktorların yaptığı müdahalenin ardından idmana devam etti. Tecrübeli yıldız bu olayın ardından 'le birlikte gülüşme yaşadı.

BÜYÜK BİR KARIŞIKLIK YAŞANDI
Taraftarın sahaya girmesi sırasında Florya Tesisleri'nde çok büyük bir karışıklık meydana geldi.

GÜVENLİKLERE ÇOK BÜYÜK TEPKİ VAR!
Florya'da sahaya giren taraftara, tesislerin güvenlik görevlilerinin tavrı tepki topladı. Özellikle bir güvenliğin taraftarı yerde tekmelemesi sosyal medyada büyük bir tepkiyle karşılandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.