Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 16.05.2013 Gazete
ABONE OL

Fenerbahçe de Arena'da zıpladı

Kadıköy'de yaşanan şampiyonluk sevincini değerlendiren G.Saray Başkanı , "Geçen sezon F.Bahçeli futbolcular da Arena'da kazandıktan sonra hopladılar, zıpladılar. Ama biz onları alkışladık" ifadesini kullandı

Fenerbahçe de Arena'da zıpladı
Fevziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları tarafından 11.'si düzenlenen '' futbolun önemli isimlerini bir araya getirdi. Galatasaray Başkanı ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın yanı sıra, Fenerbahçe eski yöneticisi Ali Koç da şölene katıldı.

KİMSEYLE DÜŞMAN DEĞİLİZ
Derbide yaşanan olayları ve Kadıköy'deki şampiyonluk sevincini değerlendiren Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, "Geçen sezon da F.Bahçeli oyuncular Arena'da kazandıktan sonra hopladılar, zıpladılar. Ama biz onları alkışladık" dedi. Aysal, yaşanan olayların bir kulübe maledilmemesi gerektiğini de belirterek, "Kimseyle düşmanlığımız yok" diye konuştu. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise, "Biz kulüplerin rekabeti sahada. Hepimiz medeni insanlarız. Önümüzdeki haftalarda bir araya gelerek bu işi çözeceğiz" ifadesini kullandı.

ENERJİ TAŞMASI YAŞADILAR

Ünal Aysal, sahada yaşanan olayların nedeninin enerji taşması olduğunu belirterek, "Biz yöneticiler uzlaştırıcı, birleştirici olmalıyız. Bu görevimizi ihmal etmememiz gerekiyor. Bunu yapmaya çalışacağız" dedi.

kalan karakter 1000

doÄŸrucu doÄŸrucu

sn başkan o maçta su savaşları vardı , oyuncuların üstüne tonlarca su şişesi atıldı , buna rağmen fb sii yendi , ve galibiyeti kutlamışlardı , dünya spor tarıhıne gectınız , yenilgiyi kutayarak

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.05.2013 21:43
marlborocu marlborocu

Ünal bey iki maç arasında bir nüans var onu atlıyorsunuz.FB omaçta kazandı.Galibiyeti kutladı.Ama GS de şampiyonluğu kutladı derseniz neden o maç hemde yenildiğiniz derim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.05.2013 18:27
kaan kaan

her halde haberin yok..fener arenada yenmişti unuttun mu..yenilenin çığlık çığlığa sevinenide gördü dünya sonunda..yakışır aslanıma....çoook daha sevineceniz nasılsa

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 16.05.2013 14:06
doğrucu doğrucu

Ünal bey ben fb liyim ,sizede saygım var , fakat o maçta fb gs yi yenmişti ve galibiyeti kutlamıştı

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 16.05.2013 11:41
ersan ersan

İyi hoş da başkan FB Arenada kazandığı için zıplaı. Sen kaybedince zıpladın. Bu ayırımı bile yapamayan biri başkan olmuş. Vah. GS vah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 16.05.2013 11:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.