Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.05.2013 Gazete

Ben çoktan alıştım anne

Teknik Direktörü 'nın kızı , annesi Şeniz Hanım'ı G.Birliği maçına götürdü. Gülşen Aybaba, eşinin yuhalanmasına şaşıran Şeniz Hanım'ı böyle teskin etti...

Ben çoktan alıştım anne
Teknik Direktörü 'nın kızı , sosyal paylaşım sitesi twitter'dan gönderdiği bir mesajla koca bir sezonun Aybaba Ailesi için nasıl geçtiğini gözler önüne serdi. Gülşen Aybaba, tarihi İnönü Stadı'nın yıkımı öncesinde futbol mabedindeki son maç olan Gençlerbirliği karşılaşmasına annesi Şeniz Hanım'ı da götürdü. Ancak, eşi Samet Aybaba'ya olan tepkiler Şeniz Hanım'ı oldukça şaşırttı. Kızına dönen Şeniz Hanım, "Babanı yuhalıyorlar kızım" dedi. Gülşen Aybaba'nın annesine cevabı ise Aybaba Ailesi için koca sezonun özeti gibiydi: "Ben çoktan alıştım anne..."

LOCAYA ŞİŞE DE ATILMIŞTI
Babası Samet Aybaba'nın yuhalanması Gülşen Aybaba'nın İnönü Stadı'nda başına gelen ilk olumsuzluk değil. Babasına yönelik tepkiler nedeniyle taraftarlarla pek çok kez karşı karşıya gelen Gülşen Aybaba, Antalya maçında da kendisine şişe atıldığı ve küfür edildiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunmuş, ancak savcılık soruşturmaya gerek görmemişti.

FANATİZME TEPKİ
Aybaba, F.Bahçe- G.Saray derbisi sonrası Burak Yıldırım'ın öldürülmesini de kınayarak, "Bir takım uğruna genç bir insan ölmemeli" dedi.

ERSAN GÜLÜM'DEN HOCASINA DESTEK!
Beşiktaş defansının etkili isimlerinden Ersan Gülüm, "Hocamız Aybaba'yla nice başarıları hedefliyoruz" diye konuştu.

kalan karakter 1000

uakgz uakgz

emre denilen tetikci yokmu listede

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.05.2013 11:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.