Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.05.2013 Gazete
ABONE OL

Anlamlı anlaşma!

Galatasaray, zihinsel engellilerin spor eğitimine destek için TÖSSED ile protokol imzaladı. 11 zihinsel engelli ile 8 partner sporcuya G.Saray antrenörleri tarafından eğitim verilecek

Anlamlı anlaşma!
, Türkiye Özel Sporcular Spor Eğitim ve Rehabilitasyon Derneği (TÖSSED) ile protokol imzaladı.

EĞİTİM VERİLECEK
TÖSSED Onursal Başkanı Dilek Sabancı ve ile Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, teknik direktör ve sarıkırmızılı bazı sporcular hazır bulundu. Galatasaray'ın teknik imkanları altında ve antrenörleri gözetiminde eğitim verilecek 11 zihinsel engelli ile 8 partner sporcunun, 5-9 Haziran tarihlerinde Polonya'nın başkenti Varşova'da 12 Avrupa ülkesinin katılımıyla düzenlenecek Özel Olimpiyatlar 2013 Karma Futbol Turnuvası'na katılacakları belirtildi.

kalan karakter 1000

Galatasaray Galatasaray

Basarilar dilerim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.05.2013 01:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.