Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.03.2013 Gazete

Jubilem F.Bahçe'de

, yönetimi ile sözleşme yenileme konusunda arasında sorun olduğu yolundaki iddiaları kesin bir dille geri çevirdi. Volkan "Jübilemi burda yapmak istiyorum" dedi

Jubilem F.Bahçe'de
'nin tecrübeli file bekçisi , Fenerbahçe'deki geleceği ve sözleşme yenileme konusunda basında çıkan haberlere açıklık getirdi. Fenerbahçe ile kendisi arasında hiçbir sorun yaşanmadığını, bundan sonra da yaşanmayacağını söyleyerek, futbol hayatını Fenerbahçe'de sürdürüp, jübilesini de bu forma altında yapmak islediğini söyledi.

İŞTE O SÖZLER
Volkan şu ifadeleri kullandı: "Öncelikle sözleşmemle ilgili duruma değinmek isterim. Sözleşme ile ilgili hiçbir sıkıntı yoktur. Şu anda önümüzde 3 hedef var (Avrupa Kupası, Türkiye Kupası ve Lig Şampiyonluğu) ve hiçbir şeyin bu hedeflerimizin önüne geçmesini istemediğimiz için açıklama yapmadık ama en kısa zamanda gerekli açıklama yapılacaktır. Ben bugüne kadar Fenerbahçe ile sözleşmem konusunda bir sıkıntı yaşamadım, bundan sonraki dönemde de yaşanmayacaktır"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.