Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 20.03.2013 Gazete

Saat 19.03'te Kartal bayramı

Yönetim kutlamalara tam kadro katıldı. İnönü, siyah ve beyaza boyandı

Saat 19.03'te Kartal bayramı
Yönetimi 110. yıl şenliklerine tam kadro katıldı. 'ndaki kutlamalar İstiklal Marşı ile start aldı. Saatler 19.03'ü gösterdiğinde ise havai fişek gösterisi yapıldı. Ajda Pekkan, Feridun Düzağaç, Gökhan Tepe Birol Can, Hakan Altun ve Gökçe şarkılarıyla geceye renk kattı. Gökhan Tepe, Beşiktaş'ın 110. yıl marşını seslendirdi. Futbol takımı başta olmak üzere, tüm sporcular geceye katıldı.

DEVLER LiGi'NE KATILABiLiRiZ
Beşiktaşlı yöneticilerden Seyit Ateş, zirve yarışında çok geride kalmadıklarını söyledi. Siyah-Beyazlı yönetici, "Şampiyonlar Ligi'ne katılabileceğimizi umuyorum. Beşiktaş armasının olduğu her yerde şampiyonluk adayıdır. Kalan 8 haftada çok şey değişebilir" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.