Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 17.03.2013 Gazete

Tahkim Zan altında

Tahkim Kurulu, 'a verilen 2 maçlık cezasını 1 maça indirdi ve cezayı da 1 yıl erteledi

Tahkim Zan altında
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 2 maçtan men edilen lı futbolcu 'ın cezasını 1'e indirip, bu cezayı da 1 yıl süreyle erteledi.

CEZA 1 YIL ERTELENDİ
Açıklamada, Gökhan Zan'ın rakip oyuncuya yönelik eyleminin PFDK tarafından şiddetli hareket olarak nitelendirildiği belirtilerek, "İzlenen görüntülerden eylemin FDT'nin 36. maddesinde düzenlenen sportmenliğe aykırı hareket boyutunda kaldığı anlaşıldığından, PFDK'ca futbolcu G.Zan'a neticeden verilen 2 müsabakadan men cezasının 1 müsabakadan men cezası olarak düzeltilerek onanmasına karar verilmiştir" denildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.