Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.05.2012 Gazete
ABONE OL

Ortak karar vereceğiz

teknik direktörlük konusunda hiçbir yöneticiye baskı yapmadığını söyledi. Beşiktaş Başkanı, "Tüm adayları masaya yatırarak ortak karar vereceğiz" ifadesini kullandı.

Ortak karar vereceğiz
Beşiktaş Başkanı takımın başına getirilecek teknik direktör için hiçbir yöneticiye baskı yapmasının söz konusu olmadığını söyledi. Orman, "Bu birlikte alınacak bir karar. Benim bir oyum var onu kullanacağım" ifadesini kullandı.

SAĞLIKLI KARAR
Uzun yıllar takımın başında kalacak bir hocayı getirmek için çalışmalar yaptıklarını dile getiren Fikret Orman, "Biz Beşiktaş'ın çıkarlarını her şeyin üstünde tutuyoruz. Adayları ince eleyip sık dokuyacağız. Bu hafta içinde bu iş sonuçlanacak. Yeni gelen hocamız transfere de yön verecek. Yönetim olarak en sağlıklı kararı vereceğimize eminim. Camianın içi rahat olsun. Panik yapmaya gerek yok" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.