Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.09.2011 Gazete

Kılıç: Şikeye af girişimleri hayal!

'nin yeni bir yasa değişikliği için hazırlık yaptığını belirten Kılıç, "Şikeye af girişimleri hayalcilik" dedi

Kılıç: Şikeye af girişimleri hayal!
Gençlik ve Spor Bakanı , nın ardından 'nin bir hazırlık yaptığını ancak buna hükümet olarak sıcak bakmadıklarını söyledi. Spor Genel Müdürlüğü'ne bağlı olimpik ve paraolimpik Federasyon Başkanları ile bir araya geldi. Kılıç toplantıda çarpıcı açıklamalar yaptı.

KAMUOYU DESTEĞİNİ ALMALILAR
Kılıç, Kulüpler Birliği'nin hazırlamakta olduğu ve şike yapanlara af ön gören değişikliği, hükümet olarak olumlu bulmadıklarını söyledi. Gençlik ve Spor Bakanı, "Biz kesinlikle bu değişikliğin yanında olmayacağız. Kulüpler, kamuoyunun desteğini almadan böyle bir değişikliğe gidiyor. Bu da futbolun güvenini sarsmakta. Şikeye af girişimleri, hayal gibi" yorumunu yaptı.

HAYALCİLİKTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL
Yeni hazırlığın kamuoyunda "Şikeye af" izlenimi doğurduğuna dikkat çeken Kılıç, "Yasa kulüplerle yetkililerle görüşerek hazırlandı. Şimdi bunu kulüpler birliğinin isteğiyle değiştirmek hayalcilikten başka bir şey değil" açıklamasını yaptı. Bakan Suat Kılıç, İstanbul'da Formula yarışlarının tekrar yapılabilmesi için sponsorların taşın altına elini sokması gerektiğine dikkat çekerek, "Bizim kimseye verecek, hava parası ödeyecek tek bir kuruşumuz yok. Biz pisti yolları yaptık, ulaşımı sağladık. Gerisi sponsorların işi" dedi.

kalan karakter 1000

kubilay62 kubilay62

Bakan bey de rüzgara göre konuşuyor. Geçende, Kulüpler anlaşıp gelsin, bakarız (yasa değişikliği hk.) demişti. Şimdi tersini diyor. Bakalım TFF ne yumurtlayacak.
Artık sonuç ne olursa olsun, Toplumun: TFF,Kulüpler Birliği, Siyaset kurumuna güveni kalmadı. iki günde alınacak kararı uzatıp,sulandırdılar. Bundan sonra şike-teşvik-doping ve diğer fena işleri yapana nasıl ceza verecekler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 28.09.2011 10:56
Tarafsız Tarafsız

Sonunda sağduyulu bir açıklama geldi. Umarız feNerasyon bundan bir anlam çıkarır da artık gereğini yapar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır5
cevapla 28.09.2011 09:55
zeynep34 zeynep34

neden sadece şikeye af var neden diğer k

adermahkümlarına yok bu adaletsizlik değilmi

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 03.10.2011 15:40
vuralkantar vuralkantar // ANKARA

işteeeeeeeeeeeeeee buuuu kadarrrrrrrrrrrrr bu pislığe bulaşanlarrr düşünsünnnnn

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır4
cevapla 28.09.2011 09:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.