Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.09.2011 Gazete
ABONE OL

Spor hattı
TÜRKİYE'YE DÖNMÜYORUM
NBA'de Orlando Magic formasını giyen Hidayet Türkoğlu lokavt süresince Türkiye'de oynamak gibi bir düşüncesinin olmadığını söyledi. Yıldız oyuncu, "Bu dönemde 2.5 yıldır ihmal ettiğim aileme zaman ayıracağım" dedi.

CEZA ALMAMAK İÇİN SUSMUŞ!
KAYSERİ Teknik Direktörü Şota'nın Fenerbahçe maçı sonrası basına konuşmamasının nedeni ortaya çıktı. Gürcü hocanın verilmeyen penaltılar nedeniyle çok sinirli olduğu ve "Konuşsaydım ceza alırdım" dediği belirtildi.

ANELKA'NIN DA GÖZÜ ABD'DE
CHELSEA formasını giyen eski F.Bahçeli Nicolas Anelka, ABD yolcusu... Fransız golcünün Beckham'ın oynadığı LA Galaxy ya da Henry'nin formasını giydiği Red Bulls'a imza atacağı belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.