Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.10.2010 Gazete
ABONE OL

Teo sonunda kaçtı

'da sürekli olarak sorunlarla gündeme gelen Kolombiyalı oyuncu, teknik direktör 'le tartışarak sırra kadem bastı.

Teo sonunda kaçtı
'da depremi yaşanıyor. Sürekli olarak yaşadığı sorunlarla gündeme gelen ve sık sık ülkesine gitmek için izin isteyen Kolombiyalı'nın son icraatı bardağı taşırdı. Bordo-Mavililer'de önceki gün 7 oyuncu için özel olarak konulan idmana katılmak istemeyen ve ülkesine gitmesi gerektiğini bildiren Teofilo, 'i çıldırttı. Güneş'in "Gözüm bir daha seni görmesin. Sana süresiz izin. Ne yaparsan yap" dediği öğrenildi. Teo, izin almadan İstanbul aktarmalı ülkesine geri döndü.

DEPORTIVO İDDİASI

Başkan Sadri Şener, şehri terkeden Teo için "Ya istediğimiz parayı getirir, ya da üç yıl top oynayamaz" dedi. Bu arada Kolombiyalı golcüyü Deportivo'nun istediği ve İspanyol kulübünün, Teofilo'nun aklını çeldiği iddia edildi.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.