Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.10.2010 Gazete
ABONE OL

İşi Terim bozdu

Yönetimin sportif direktörlük teklifini kabul etmeyen , "Bana tam yetki verdiler Hocayı belirle dediler. Fakat bir gün sonra benden habersiz Terim'le görüştüler" diye konuştu.

İşi Terim bozdu
Frank Rijkaard'ın göerevine son verilmesinin ardından yönetimin kendisine yaptığı sportif direktörlük teklifini kabul etmeyen , neden "hayır" dediğini açıkladı.

SİSTEM BOZUK!
Başkan Yardımcısı Mehmet Helvacı ile yaptığı görüşmede kendisine tam yetkiyle göreve gelmesinin teklif edildiğini söyleyen Şükür, "Hatta teknik adamı da benim belirlememi istediler. Ancak bir gün sonra bana haber bile vermeden Fatih Terim'le görüştüler" dedi. Türkiye'de sistemin bozuk olduğunu söyleyen Hakan Şükür, "Böyle bir ortamda sportif direktöre gerek yok" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.