Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.10.2010 Gazete
ABONE OL

Derbiye Yıldırım

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında gelecek hafta oynanacak maçta FIFA kokartlı hakem Bülent Yıldırım'ın ismi ön plana çıktı

Derbiye Yıldırım
F.Bahçe ile Galatasaray arasında gelecek hafta oynanacak maçın heyecanı şimdiden tüm Türkiye'yi sararken bu maçta FIFA kokartlı hakem Bülent Yıldırım'ın ismi şimdiden ön plana çıktı.

HAZIROL TALİMATI
Bülent Yıldırım kendisine görev verildiği takdirde ilk kez F.Bahçe-G.Saray derbisinde düdük çalmış olacak. Sezona iyi bir başlangıç yapan ve şu anda Türkiye'nin 2 numaralı hakemi olan Bülent Yıldırım'a MHK tarafından hazırol talimatı verildi.

PLASE HALİS ÖZKAHYA
MHK'nin derbi maç için Halis Özkahya'yı da gündeme getirdiği ancak Yıldırım'ın daha ağır bastığı öğrenildi. Bülent Yıldırım bu sezon ligde 4 karşılaşma yönetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.