Bugünkü
Takvim

Lille'e karşı oynamalıyım

Dün takımdan ayrı çalışan Lugano, yarınki Lille maçında oynamak istiyor

Lille'e karşı oynamalıyım
Şimdi fedakarlık zamanı
Hem sakatlıklar hem de alınan kötü sonuçlar nedeniyle zor günler geçiren Fenerbahçe'de Lille maçı öncesinde tüm gözler Lugano'da. Dünkü antrenmana çıkan ancak takımdn ayrı çalışan Uruguaylı futbolcu, teknik yönetime, "Forma giymek istiyoruz. Fedakarlığa hazırım" dedi.

Nüksetme tehlikesi var
Lugano'nun sağ arka adalesindeki 1,5 santimlik yırtığın iyileştiği ancak iyileşme yeni olduğu için Uruguaylı futbolcunun her an aynı bölgeden sakatlanma ihtimalinin olduğu da gelen haberler arasında. Ancak yine de Lugano'nun bu zor günde forma giymek istemesi hem teknik heyeti hem de yönetimi fazlasıyla memnun etti.


AVRUPA'DAKİ LEJYONERLERİMİZ!

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI!

OCAK AYINDA SERBEST KALACAK YILDIZLAR!

DÜNYANIN EN İYİ FORVETLERİ!


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.