Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 15.10.2009 14:07
ABONE OL

Trabzon hoca mı arıyor?

Trabzonspor Yönetim Kurulu herhangi bir teknik adam ile temasa geçilmediği gibi, böyle bir arayışların da söz konusu olmadığını belirtti.

Trabzonspor Kulübü medyada yer alan bazı haberler üzerine bir açıklama yaptı. Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi:

"Kulübümüz bünyesinde futbol koordinatörü olarak görev yapan Sayın Özkan Sümer'in tesislerimizde bulunan antrenman sahalarının sorumluluğunu üstlenmesiyle ilgili olarak medyada yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Buna göre söz konusu sahalarda özellikle misafir takımların kullanımından kaynaklanan bazı sorunlar yaşanması üzerine, bu konuda bilgisi ve tecrübesine güvenilen Sayın Sümer'den mevcut görevlerine ilave olarak yardımcı olması talep edilmiş, kendisi de bu düşünceye olumlu yaklaşmıştır.

Söz konusu karar da bir yazıyla ilgili personele duyurulmuştur. Sahalarla ilgili gerek kullanım gerekse de bakım aşamasındaki sorumluğunun tek elde toplanmasının daha doğru olacağı düşüncesinden hareketle yapılan bu düzenlemeden farklı anlamlar çıkarmak doğru değildir. Ayrıca yine medyada oynayacağımız Galatasaray maçı öncesinde bazı teknik adam isimleri verilerek oluşturulmaya çalışılan gündem, Trabzonspor'un bugünkü gündemiyle örtüşmemektedir. Yönetim kurulumuz tarafından herhangi bir teknik adamla temasa geçilmediği gibi, böyle bir arayışımız da söz konusu değildir. Kamuoyuna duyurulur."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.