Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.10.2009 Gazete
ABONE OL

Kartal yarım porsiyon

Kasımpaşa hazırlıklarını dün sürdüren Beşiktaş eksik ve sakat oyuncular nedeniyle 12 kişi çalıştı

Ligde Kasımpaşa ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş, eksik ve sakatlar nedeniyle 12 futbolcuyla antrenman yaptı. Siyah-Beyazlılar'da milli takımlardaki oyuncuların yanı sıra sakat Holosko, Delgado, sol arka adalesinde çekme olan Erhan ve Batuhan çalışmada yer almadı. Antrenman öncesi futbolculara yağ ölçümü yapılırken aşırı yağlanmaya rastlanmadı.

Murat Aksu sert çıkacak
Beşiktaş eski asbaşkanı Murat Aksu, bugün Akaretler'deki divan kurulu lokalindeki basın toplantısıyla 2010 Ocak ayında yapılacak kongrede başkan adayı olduğunu açıklayacak. Aksu'nun özellikle burayı seçtiği ve Beşiktaşlılar'a Beşiktaş'ın kalbinden seslenmek istediği öğrenildi. Aksu'nun yönetimi ağır dille eleştirmesi de bekleniyor.

Çok ciddi olmalıyız
Siyah-Beyazlılar'ın İtalyan savunmac ısı Matteo Ferrari, yapacakları her karşılaşmayı Manchester United'a karşı yapyorlarmış gibi düşünmeleri gerektiğini belirterek, "Eğer bu ciddiyette olursak başarıyı yakalayacağımıza eminim. Kötü gidişi durdurmak için her şeyi yapıyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.