Bugünkü
Takvim

öldürdü 'li vekiller şov yaptı

milletvekilleri, genel kurula Diyarbakır'da gerçekleşen saldırı sonucu hayatını kaybeden Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin fotoğrafı ile katıldı.​ HDP açıklamasında görmezden gelinirken milletvekilleri 'te adeta şov yaptı.

  • Siyaset
  • 28.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.11.2015 19:03
ABONE OL
PKK öldürdü HDP'li vekiller şov yaptı
TBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanı İsmail Kahraman başkanlığında toplandı. milletvekilleri, genel kurula Diyarbakır'da gerçekleşen saldırı sonucu hayatını kaybeden Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin fotoğrafı ile katıldı.

HDP açıklamasında görmezde gelirken milletvekilleri 'te adeta şov yaptı. HDP Merkez Yürütme Kurulundan yapılan açıklamada "Elçi'nin fikirleri ve mücadelesi ile baş edemeyen insanlık düşmanları onu öldürerek susturmayı seçtiler" görüşü savunuldu. Saldırının sorumlularının ve bunların bağlantılarının acilen ortaya çıkartılması gerektiği vurgulanan açıklamada, PKK'lı teröristler görmezden gelindi. PKK'lı teröristlerce ateş açıldığı somut olarak belirlenmiş olmasına rağmen HDP, yine PKK'ya toz kondurmadı.

PKK'yı görmezden gelen HDP'li vekiller de Meclis'teki oturuma Tahir Elçi'nin fotoğrafı ile katıldı.

Daha önceki oturumlarda yemin etmediği için kürsüye çağrılan milletvekillerinden HDP Mardin Milletvekili Ali Atalan, elinde Tahir Elçi'nin fotoğrafı ile geldiği kürsüde milletvekili yemini etti.

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

pkk bizim meclisimizi copluge cevirdi buna daha ne kadar katlanacagiz?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 02.12.2015 15:19
mehmet mehmet

bunlar bizim kürt halkını enayi yerine koyuyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 30.11.2015 09:14
misafir3 misafir3

yahu adam ben teroristim yemine ne luzum var diyor
siz zorla yemin metnini okutuyorsunuz.
bir o vatan hainlerin isi ne

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 29.11.2015 21:21
Atlantis Atlantis

Cünkü kürt halki hala uyuyor,bunlarda sovlarina devam ediyor. Kürt halki ne zaman uyanacak bakalim

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 29.11.2015 16:00
mehmet kaplan mehmet kaplan

zaten hep böyle olmuştur bu güne kadar pkk terör örgütünün hiç suçu yoktur.suç devletindir.yani kendilei hertürlü cinayeti ve alçaklığı yaparlar.en souda devlet yaptı derler.artık bu numaraları kimse yutmuyor.ancak ömürleri böyle gelir geçer.yani çöplüklerde teşinir dururlar işte bu kadar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 29.11.2015 11:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.