Bugünkü
Takvim

Terör mutlaka yenilecektir

, 'in yıldönümünde yaptığı ziyarette terör ve terör odaklarını hedef aldı. Son terörist ortadan kalkana kadar mücadele edeceklerini söyleyen Davutoğlu, "Vesayetin en kullanışlı aleti terör oldu. Ama artık Türkiye eski Türkiye değil" dedi

ABONE OL
Terör mutlaka yenilecektir
Hak-İş'in 13'üncü Genel Kurulu ve 40'ıncı Kuruluş Yıldönümü etkinliğine katılan terörle mücadele hakkında konuştu. İşte Başbakan'ın sözlerinden satırbaşları:

Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Bu çerçevede son aylarda kaybettiğimiz bütün şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Onların yürüttüğü mücadeleyi mutlaka Türkiye'de tek bir terörist kalmayana kadar sürdüreceğimizi de bir kez daha iletmek istiyorum. Terör her ne suretle olursa olsun mutlaka yenilecektir.

Eskinin vesayet odakları, baskı grupları akıllarınca bir yönetim boşluğu olacağını düşünüp, eski oyunlarından medet umdular. Onların en kullanışlı aleti de terördür, terör örgütleridir. DEAŞ'a da DHKP-C'ye de PKK'ya da aynı yaklaşımla dimdik mücadelemizi sürdürürüz. Türkiye artık eski Türkiye değil. Kimse boş heveslere kapılmasın. O günlere Allah'ın izniyle geri dönülmeyecek.

kalan karakter 1000

ety ety

türkiye,islam coğrafyası,komşularımız topyekün saldırı altında.tek başına güçlü bir iktidara,ak parti hükümetine ihtiyaç var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 24.10.2015 11:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.