Bugünkü
Takvim

Örgüt lideri ve koalisyonu

ABONE OL
Örgüt lideri ve koalisyonu
AK Parti Kastamonu İl Teşkilatı'nın 5'nci olağan İl Kongresinde konuşan Başbakan Davutoğlu, 'in New York Times'ta yayınlanan ve Türkiye'yi eleştiren yazısını "Türkiye'ye açıkça hakaret eden bir makale" sözleriyle değerlendirdi. Davutoğlu şu mesajları verdi: Pensilvanya'daki zat var ya, hani Parelel Çete'nin başındaki zat, New York Times'ta bir makale yayımladı. Bütün muhalefet unsurlarını birleşmeye çağırdı. Aynen Kılıçdaroğlu, Demirtaş gibi Bahçeli gibi. Bu Pensilvanya'daki ihanet çetesinin başı da... Nasıl bir koalisyon ile karşı karşıya olduğumuzu görüyor musunuz? Farklı kanaatlere sahip olduğunu iddia eden üç parti, milletin huzurunun bozulması söz konusu olduğunda bir araya gelmeye karar veriyorlar. Bunu destekleyen ses New York'tan geliyor...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.