Bugünkü
Takvim

Cumhurbaşkanı kim olacak?

Cumhurbaşkanlığı yarışı 3 aday arasında tüm hızıyla devam ederken araştırma şirketleri de konuyla ilgili çalışmalarına devam ediyor. 13 farklı anket şirketinin sahaya inerek, insanlara kimin Köşk'e çıkmasını istediklerini sordu. 12 firmanın yayınladığı sonuçlar 'ı işaret ederken İhsanoğlu'nun oy oranı 36.94'te kaldı.

  • Siyaset
  • 31.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 31.07.2014 20:13
ABONE OL
Türkiye Cumhuriyeti'nin 91 yıllık tarihinde ilk kez, Cumhurbaşkanı Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından değil, millet tarafından belilenecek. 10 Ağustos seçimleri için yapılan anketlerin ortalaması 'ın en az yüzde 53 oyla ilk turda seçileceğini ortaya koyuyor.

İşte son seçim anketleri:13 ayrı araştırma şirketinin anketlerinden birinin haricinde Başbakan Erdoğan en az 51 yüzde, en çok yüzde 58.4 ile Türkiye'nin 12'nci Cumhurbaşkanı seçilecek. CHP'nin yaptırdığı anket ise Erdoğan'ı yüzde 39,8 olarak gösteriyor.

CHP anketinde her ne kadar Erdoğan'ın ilk turda seçimi alamadığı gözükse de Ekmeleddin İhsanoğlu 38,1'le ikinci sırada yer alıyor

Kaynak: ensonhaber.comkalan karakter 1000

karizmatik karizmatik

CHP.nin cumhurbaskani anketi kendisi gibi yalan oldugunu kesin gözüyle bakiyorum
halk CHP.nin yalan anketine kesinlikle inanmiyor CHP Satilmis vatan haini bir parti oldu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 31.07.2014 21:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.