Bugünkü
Takvim

Muhafız alayı

'nin adayı Demirtaş, polis korumalarıyla bisiklet turuna katıldı. Genç adayın keyfi bir hayli yerindeydi

ABONE OL
Muhafız alayı
'nin Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, ilginç bir gün geçirdi. Demirtaş, eşi ve çocukları ile birlikte Hasankeyf, Munzur ve Karadeniz'in derelerine dikkat çekmek amacıyla Diyarbakır'da düzenlenen bisiklet turuna katıldı. Cumhurbaşkanı adayı olması nedeniyle ilk kez yakın polis korumaları ile sokağa çıkan Demirtaş, keyifliydi. Üç koruma polisi de bisiklete binerek Demirtaş'ın hemen arkasında pedal çevirdi. 2 kilometre pedal çevirdikten sonra basın mensuplarıyla sohbet eden Demirtaş, "Türkiye'de özellikle çevre ve doğa katliamına dikkat çekmek üzere kısa bir bisiklet turu gerçekleştirdik. Bu konuda üzerimize düşeni yapmaya hazırız" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.