Bugünkü
Takvim

Katil İsrail Hudayr'ı diri diri yaktı

ABONE OL
Katil İsrail Hudayr'ı diri diri yaktı
12 Haziran'dan beri kayıp olan İsrailli üç gencin cesedinin Batı Şeria'da bulunmasından iki gün sonra bu kez Kudüs'ün kuzeyindeki Şuafat beldesinde 17 yaşındaki Muhammed Hüseyin Ebu Hudayr kaçırılmıştı. Gencin yanmış cesedi birkaç saat sonra bir ormanda bulunmuştu. Filistinliler cinayetten aşırı sağcı Yahudileri sorumlu tutmuştu. Dün Filistin bayraklarına sarılarak defnedilen, Hudayr'ın korkunç bir şekilde öldüğü otopsi raporuyla belirlendi. İlk otopsi sonuçlarına göre Hudayr'a benzin içirildiği ve ardından yakılarak öldürüldüğünün tespit edildiği açıklandı.

kalan karakter 1000

Meridyen Meridyen

Bütün Müslümanlar İttihad-I İslamı Allah'tan istemeli ve dilemelidirler ki dünya insanları sevgi adalet barış kardeşlik huzur bolluk bereket ve mutluluğa kavuşsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 06.07.2014 18:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.