Bugünkü
Takvim

Büyük gün

ABONE OL
Büyük gün
Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde son viraja girildi. AK Parti'nin Cumhurbaşkanı Köşk adayının bugün açıklayacağı daha önce deklare edilmişti. Tarihi toplantıyı 4 bin davetli ve çok sayıda gazetecenin izleyeceği belirtildi. Adayın isminin nasıl açıklanacağı merakla beklenirken, sır gibi saklanan açıklama yöntemi için 3 farklı seçeneğin olduğu öğrenildi.

BARKOVİZYON GÖSTERİSİ VAR
En güçlü ihtimal Başbakan Erdoğan'ın yapacağı konuşmasında adayı açıklaması. Diğer seçenekler ise toplantıdaki barkovizyon gösterisi esnasında aday isminin açıklanması ve AK Parti'nin en yaşlı erkek üyesi ile en genç kadın üyesinin birlikte açıklaması seçenekleri oldu. Bu arada Köşk adayına yapılacak bağışlarla ilgili çalışmalarda da sona gelindi. Bağışların ileride sorun olmaması için yalnızca Türk vatandaşlarının bağış yapmasının sağlanacağına dikkat çekildi.

Mehmet Ali BERBER

kalan karakter 1000

muhsin erbakan muhsin erbakan

ekmel bey iyi bir rakip...namaz kılar,solcu değil..işi zor bu sefer ..dini hassasiyeti kullanamayacaklar...ülkem için hayırlı kimse o gelsin...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.07.2014 12:04
ahmet ahmet

kendisini çankayada görmek istiyoruz hayırlısı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 01.07.2014 09:53
tunahan tunahan

haırlısı inşallah ilk turda bu iş tamamdır

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 01.07.2014 09:46
kemal kemal

ülkemize hayırlar ve güzel günler getirmesini dilerim yakışacak kendisine reisicumhurluk

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 01.07.2014 09:45
ilker ilker

çok güzel bir gün hadi bakalım hayırlısı

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 01.07.2014 09:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.