Bugünkü
Takvim

Suriye önerisi

CHP Genel başkanı Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a öneride bulundu: İç savaşta tarafsız ol, Cenevre sürecine destek verdiğini söyle...

ABONE OL
Suriye önerisi
CHP Genel Başkanı , yla ilgili Başbakan Erdoğan'a, "Sorumlu sensin, o koltukta oturmaz istifa edersin" diye seslendi. Partisinin grup toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'le görüştü iddiasına "Kim söyledi" dedi. İşte Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları:

* Erdoğan'a soruyorum; MİT Nisan ayından beri bomba yüklü aracı takip ediyor mu, etmiyor mu? 52 kişinin katili sensin dediğimde bil ki benim de bildiğim var.

* Sen CHP'yi nasıl suçluyorsun? Önce kendine bak. O araçlar Türkiye'ye nasıl geldi?

ONU GÖREVDEN AL

* Başbakanın büyükelçisi 'El Kaide terör örgütü değil' diyor. sen de aynı görüşte misin? Aynı görüşteysen çık dünyayla paylaş. Değilsen o büyükelçiyi görevden al.

* Suriye konusunda 4 önerim var. Savaşın tarafı olma, terör örgütlerine silah verme, sınırların güvenliğini sağla, Cenevre sürecini bütün samimiyetinle destekle.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.