Bugünkü
Takvim

Salonu kaybetti

Kılıçdaroğlu, toplantı için geldiği otelde salonu bulamayınca sinirlendi. Yanındakilere "Önceden yerini tespit etmediniz mi" diyerek tepki gösterdi

ABONE OL
Salonu kaybetti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı , önceki gün Antalya'ya geldi. Geceyi kızı Aslı Nadir'in yanında geçiren Kılıçdaroğlu, partisinin il başkanları toplantısının yapıldığı Kundu Ramada Otel'e geçti. Burada Doğu ve Güney Doğu Anadolu illerinin il başkanları ile çözüm süreci hakkında görüşme yapacak olan Kılıçdaroğlu, salon krizi yaşadı. Otel içindeki ilk salonun, Kılıçdaroğlu'nun korumalarına haber verilmeden değiştirilmesi nedeniyle yeni salonun yeri arandı.

10 DAKİKA ARADI
Otelin arka kapısından çıkarılan Kılıçdaroğlu, otelin diğer salonuna götürüldü. 10 dakika süren salon aranmasının ardından Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin'e, "Siz salona bakmadınız mı, haberiniz yok mu? diye çıkıştı. Keskin ise, "Bilmiyoruz efendim, salonun yeri değiştirilmiş" cevabını verdi. Aranan salonu bulan Kılıçdaroğlu, il başkanlarıyla "çözüm süreci" toplantısı yaptı. Bölgedeki 20 il başkanından 'çözüm sürecine CHP'nin aktif katılması' talebi geldi. Kürt sorunuyla ilgili alternatif politikalar üretmesi istendi. Özellikle ulusalcı kanadın tavrı da eleştirildi.

BAŞBAKAN'I ELEŞTiRDi
Daha sonra gündemdeki konulara ilişkin konuşan Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan'a eleştirilerini yöneltti. "Recep Bey gelmiş Reyhanlı'nın acılarını paylaşıyormuş. Sen orada hayat mücadelesi veren esnafın derdini bilmezsin. Suriye ile yaşanan gerginliğin bedelini mazlum insanlar ödüyor" dedi.

kalan karakter 1000

yazbeyim yazbeyim

Kilictaroglu iyiki Istanbulda yasamiyor. Eger istanbulda yasasaydi Gursel Tekin Emniyete Sayin Selvi Kilictarogluda Muge Anlinin programinda sik sik gorunurdu

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 27.05.2013 17:16
ahmet ahmet

aslında kılıçdaroğlunu seviyorum o olduğu sürece ak parti daha çooook seçim kazanır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 27.05.2013 14:09
m.hakan m.hakan

Başbakanı tenkit edeceğine sen önce yürüyen merdivene binmeyi öğren yön bulma melekeni geliştir az matematik çalış saygılı davranmayı öğren daha bir başbakana nasıl hitap edilir onu bilmiyosun işin gücün saygısızlık hakaret ama bilki bu millet seni takip ediyor ve ona görede gereğini hep yaptığı gibi yine de yapacak senin kırdığın gaflar boğaza köprü olur ha bide bir kaç ders d olsa güzel konuşma dersleri al da belki daha güzel konuşabilirsin pek ihtimal veremiyom ama türkiyenin geldiği nokta ortada daha güzel olacak inşallah bu arada esed sadıcın nasıl görüşüyonuzmu aman ha sıkı tut onu başka dostun yok çünkü slobodan dan da yedin fırçayı matrak adamsın seni seviyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır2
cevapla 27.05.2013 09:37
efsane37 efsane37

M. Hakan ne söylesen az gelir,anlamaz çünkü,kapasite bu

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 27.05.2013 14:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.