Bugünkü
Takvim

63 akıl yoksunu

63 akıl yoksunu
MHP lideri Adana'da "Vatan" temalı mitinginde halka seslendi. Binlerce kişinin doldurduğu miting meydanında konuşan Bahçeli "Halk Başbakan'a ve bölücübaşına nispet ederek meydanı doldurdu" diye başladı. Bahçeli, "Türk milletinin direnişini kim görmek istiyorsa İzmir'den sonra Adana'ya baksın. Türk milleti bugün burada. Aziz vatanımızı parsellemeye sessiz kalacak mısınız? Vatanın bölünmesini bekleyen İmralı canisini için ne diyorsunuz? Allah'ınıza kurban sizin. 63 akıl yoksunu gittikleri her yerde akıllara durgunluk verecek açıklamalar yapıyorlar. 63'lükler hayvanat bahçesini ziyaret etsinler. Hıyanet süreci için daha renkli bir görüntü sergilemiş olurlar" dedi.

kalan karakter 1000

DOBRA DOBRA

BRAVO!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.05.2013 21:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.