Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 24.05.2013 Gazete
ABONE OL

Özlenen tablo

BDP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Baydemir'in daveti üzerine Diyarbakır'a giden CHP'li Kocaoğlu, Türkçe ve Kürtçe olarak karşılandı...

Özlenen tablo
İzmir Belediye Başkanı , Diyarbakır'da Türkçe ve Kürtçe 'hoş geldiniz' şeklinde karşılandı. Ardından heyet, otobüsle kent turu attıktan sonra İzmir'e atanan Vali Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret etti. Kocaoğlu, İzmir'e atanan Vali Toprak'a, "Sizi almaya geldik sayın Valim" dedi. Heyet valilik ziyaretinin ardından Büyükşehir Belediyesi'ne geçti. Kocaoğlu ve Baydemir daha sonra Belediye Tiyatro Salonu'nda ortak basın toplantısı yaptı. Her iki başkan basın toplantısında çözüm sürecine dikkat çekerek, barış mesajları verdi.

BARIŞ KARDEŞLİĞİ
Baydemir, "Türkiye'de İzmir ve Diyarbakır bir ilke imza atıyor. Çok önemli bir zaman diliminin içinden geçiyoruz. Umarım son dönemlerde yaşanan bu çatışmasızlık atmosferi kalıcı bir nihai barışa ve kardeşliğe elverir" dedi. Kocaoğlu da, kalıcı barış için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini söyledi.

kalan karakter 1000

DOBRA DOBRA

Bu gavur ismi Amed de nerden cikti, öz be öz islam kokan Diyar-i Bekir varken!

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 25.05.2013 18:41
İZMİRDEN AMEDE HOŞ GELDİNİZ İZMİRDEN AMEDE HOŞ GELDİNİZ

AMEDİMİZE HOŞ GELSİN.SAYIN KOCAOĞLU

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 24.05.2013 10:45
AMED DİYERBEKİR AMED DİYERBEKİR

DİYARBAKIR HALKI MİSAFİR PERVERDİR.YEMEZ YEDİRİR .GİYMEZ GİYDİRİR.DİYARBAKIRIMIZIN MİSAFİR PERVERLİĞİNİ TÜM DÜNYA BİLİR

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 24.05.2013 10:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.