Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 24.05.2013 Gazete
ABONE OL

Belge gözaltısı

Belge gözaltısı
Redhack, Reyhanlı saldırısıyla ilgili jandarma istihbarata ait olduğunu iddia ettiği bazı belgeleri yayınladı. İçişleri Bakanlığı, belgelerinin patlamayla hiçbir ilgisinin olmadığını açıkladı. AK Partili , belgeleri telefonla çekerek sızdıran bir askerin gözaltına alındığını söyledi.

kalan karakter 1000

ERDOĞAN ŞAHİN ERDOĞAN ŞAHİN

UYARIYI DİKKATE ALMAYAN YADA ALDIRMAYAN SUÇLU DEĞİL AÇIKLAYAN SUÇLU YA RABBİ NE GÜNLERE KALDIK KENDİ EKSİKLİKLERİNİ GİZLEMEK İÇİN BELGE SAKLANMIŞ AÇIĞA ÇIKARTANI SUÇLA ALLAH ALLAH HEMDE MÜSLÜMAN BİR ÜLKEDE MÜSLÜMANLIĞIN TÜM KRİTERLERİNİ YAŞATACAĞIM DİYEN BİR İKTİDAR ZAMANINDA YA RABBİ BİZLERİ AFFET SENİN DİNİNDE BU YOK AFFET YA RABBİ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.05.2013 11:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.