Bugünkü
Takvim

Obama için zor günler

ABONE OL
Obama için zor günler
ABD Başkanı , iç siyasette bir hayli zor durumda. Amerikan İç Gelir Dairesi'nin (IRS) Obama'ya karşı olan Çay Partisi'ni vergi muafiyetinden yararlandırmadığı ortaya çıktı. Ardından Associated Press (AP) haber ajansının 20 telefon hattının yasadışı şekilde dinletildiğinin anlaşılması, Obama'yı adeta köşeye sıkıştırdı. Federal Soruşturma Bürosu FBI, 2 konuyla ilgili devreye girdi. İddialara göre Beyaz Saray'daki birçok kişi, sorgulanacak. Obama'nın birkaç gün içinde canlı yayında bu konuda açıklamalar yapacağı iddia edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.