Bugünkü
Takvim

Swoboda'ya tepki gösterdi

ABONE OL
Swoboda'ya tepki gösterdi
CHP Genel Başkanı , Avrupa Parlamentosu 'ya tepki gösterdi. "Başbakan Erdoğan'la halkını öldüren Esad'ı bir tutamazsın" diyen Swoboda'yı eleştiren Kılıçdaroğlu, "Bize, yaptığım açıklama nedeniyle rahatsız oldukları ifadeleri iletildi. Ben de bundan rahatsız olanla görüşmem dedim, geri döndüm, geldim. İşin özü budur" dedi.

kalan karakter 1000

kartal kartal

senin neyine sosyalistlik ....sen partini toparla...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.05.2013 15:56
ERDOĞAN ŞAHİN ERDOĞAN ŞAHİN

SAYIN KILIÇDAROĞLU SİZ SOSYALİSTSİNİZDE BİZ Mİ DUYMADIK YADA SOSYALİST OLDUĞUNUZU SÖYLEMEKTEN AR MI DUYUYORSUNUZ SİZ ÖNCE BUNA BİR AÇIKLIK GETİRİN SİZİN EKONOMİKTE OLSA GÖRÜŞÜNÜZ NEDİR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 17.05.2013 11:08
ERDOĞAN ŞAHİN ERDOĞAN ŞAHİN

ah kemalim vah kemalim gene ne yaptın millet partililerin senin arkanı toplamaktan bana vekillik yapmaya zamanları kalmıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 17.05.2013 08:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.