Bugünkü
Takvim

Bildiri fırçası

Partisindeki ulusalcı-yenilikçi kavgası nedeniyle zor günler geçiren CHP Genel Başkanı 'na sert bir uyarı da 'dan geldi: Barış ve Demokrasi bildirisi hakkında farklı farklı konuşuyorsun...

ABONE OL
Bildiri fırçası
CHP'de ulusalcılarla yenilikçiler arasındaki restleşme zirve yaptı. İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın, CHP Genel Başkanı ile 'ı evinde buluşturdu. Önceki akşam yemeğinde bir araya gelen halef ve selef, CHP'nin geleceği hakkında konuştu. Ancak yemekli toplantıya Baykal'ın sert uyarıları damga vurdu.

KILIÇDAROĞLU SESSİZ KALDI
Baykal'ın partide yeni bir krize yol açan Barış ve Demokrasi bildirisini bazı CHP milletvekillerinin de imzaladığını hatırlatarak, "Bildiriyi imzalayanlar sizin bilginiz dahilinde yapıldığını söylüyor ama grup konuşmanızda tam tersi mesaj veriyorsunuz. Farklı yerlerde farklı konuşuyorsunuz" dediği öğrenildi. Kılıçdaroğlu'nun bu konuda sessiz kaldığına dikkat çekildi. Yemekte ayrıca CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'a yakınlığıyla bilinen milletvekilleri Engin Altay, Rıza Yalçınkaya, Ercan Cengiz, Yıldıray Sapan, Metin Lütfi Baydar da hazır bulundu. Bu arada dün bir basın toplantısı düzenleyen CHP İstanbul Milletvekili Fatma Nur Serter, yenilikçilere eleştirilerde bulundu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.