Bugünkü
Takvim

Müebbet yorumu

ABONE OL
Müebbet yorumu
CHP lideri , Ergenekon davasındaki gelişmeleri eleştirdi. Twitter'daki yorumunda, "İnsanlık tarihi boyunca, hukukçu kılığına girmiş düzenbazların insanlığın vicdanında açtığı yarayı, hiçbir zalim açamadı" diyen Kılıçdaroğlu, eleştirilerine şöyle devam etti: "Hukuk kisvesi ardına gizlenerek adalet cinayeti işleyenleri, yüksek insanlık ideallerine inanmış hiçbir toplumun affetmeye hakkı yoktur."


kalan karakter 1000

Türkan Türkan

Avrupada bu chp zihniyetine neo nazi deniliyor,bu chp lilerin hitlerden ne farklari varki,Türkiyedeki neo nazilerin hitler zihniyeti fasist chp lilerdir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.03.2013 17:10
Türkan Türkan

Adnan Menderesi ve 2 Bakanini asan,astiran chp liler degilmiydi,inönü degilmiydi,hukukcu kiligina giren subaylar degilmiydi,sen ne konusuyorsun be adam,sen önce chp nin katilligini sorgula,darbeci katilleri sorgula.insanliktan nasibini almamis chp lileri sorgula,fasist chp lileri sorgula.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.03.2013 17:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.