Bugünkü
Takvim

Siyaseti bırakırım

Diyarbakır Belediye Başkanı Baydemir'i ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 'Barış için gerekirse siyaseti bırakırım' dedi

Siyaseti bırakırım
CHP Genel Başkanı , Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı 'le görüştü. Ziyaret sırasında konuşma yapan Kılıçdaroğlu, ilginç açıklamalar yaptı:

ÖZGÜRCE TARTIŞALIM
"Birbirimiz ile konuşarak çok şeyi çözebiliriz. Anayasa Uzlaşma Komisyonu toplanmış. Ben adımın 'Kemal' olduğu gibi eminim bu partilerde, siyasi soruna sağlıklı çözüm sunacak arkadaşlar var. Yol haritamız eksik, yanlış olabilir. Eksik varsa siz bir yol haritası belirleyin. Temel nokta sorunun çözümü Meclis. Orada özgürce tartışalım. Yeter ki bu ülkede insanlar barış, huzur içinde yaşabilsinler. Bu sorunun çözümü siyasi hayatıma mal olacaksa siyasi hayatımı feda ediyorum."

kalan karakter 1000

Adem Kansiray Adem Kansiray

Hadi et de gorelim neyiniz vardida neyinizi feda ediyorsunuz sayin baskan.Ilk secimlerden sonra adin bile anilmayacak unutma bu yazimi hatirlarsin????

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.11.2012 11:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.