Bugünkü
Takvim

PKK'nın kuklası

PKK'nın kuklası
Başbakan Erdoğan, ASKİ Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 3. Olağan Kongresi'ndeki konuşmasında BDP ve CHP'ye yüklendi: Ne şekilde istismar ederlerse etsinler, ne şekilde yaparlarsa yapsınlar bizim kardeşliğimizi, birliğimizi asla bozamazlar. Bu kardeşliği PKK'nın kuklası BDP de bozamayacak. Çok ağır konuşuyorum, bu ülkede uluslararası çeteliğin taşeronluğunu yapanlar var. En masum, en acı, en trajik olayları bile istismar edecek kadar gözü dönmüş siyasetçiler var. Kürt meselesini bu boyutlara taşıyan CHP'dir. Yasakla, inkarla, ihmalle Doğu'ya, Güney Doğu'ya üvey evlat muamelesi yapanlar CHP'dir."

POZİTİF AYRIMCILIK
Erdoğan ayrıca, "Kadınlar için siyaset değil, kadınlarla siyaset dedik. Hanım kardeşlerimizi, oy deposu olarak değil, bu milletin eşit fertleri olarak gördük.12 Eylül halk oylamasında 10. maddeye bir ek yaparak, eşitliğin de ötesine geçip, kadınlara pozitif ayrımcılık getiren adımlar attık" dedi.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.