Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 28.09.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 28.09.2011 16:17

beklenen adımı attı

Başkent Ankara'da yeni anayasa çalışmaları kapsamında baş döndüren bir trafik başladı.

Ak Parti beklenen adımı attı
Yeni anayasa çalışmaları çerçevesinde ile görüşecek olan heyeti, genel merkez binasında MHP Genel Merkez Binası'na hareket etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik başkanlığındaki heyette, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu yer alıyor.

Çelik'in başkanlığındaki 5 kişilik AK Parti heyetini MHP'de Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal'ın başkanlığındaki Genel Başkan yardımcıları Prof. Dr. Münir Kutluata, Prof. Dr. Tunca Toskay, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ve MHP Grup Başkanvekili Dr. Oktay Vural ağırlayacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.